Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwarszowicach

Dnia 27 stycznia 2018r. w godzinach 10.00 - 14.00 odbędzie się Choinka Szkolna. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Zatrzymaj banner przewijany

Aktualności zobacz archiwum »

14 lutego 2014 15:21

FERIE ZIMOWE W SZWARSZOWICACH

Po ,,wytężonej” nauce przyszedł zasłużony czas na relaks i wypoczynek. Doskonałą okazją na odpoczynek, a zarazem rozwijanie swoich zainteresowań, doskonalenie umiejętności, ciekawego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu były rozpoczęte ferie zimowe w Szwarszowicach.

Szkoła dla naszych uczniów przygotowała  bogaty wachlarz  zróżnicowanych zajęć, celem ciekawego, pożytecznego oraz bezpiecznego spędzenia przez dzieci ferii.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju zajęciach m.in.: sportowo- ruchowych, podczas których sprawdzali swoje umiejętności w grach zespołowych i indywidualnych, w rozgrywkach w tenisa stołowego, ruchowo- muzycznych i tanecznych. Nasi wychowanowie wykonywali plakaty plastyczne m.in. na temat: ,,Tę książkę warto przeczytać!”, korzystali z gier i zabaw stolikowych,a także świetnie bawili się w  basenie kulkowym. Rozegrano m.in. konkurs na najlepszego gracza w warcaby. I miejsce uzyskała uczennica klasy VI Weronika Kaniewska. Dzieci uczestniczyły w zabawach z komputerem, tablicą multimedialną. Oglądali seanse bajkowe. Dodatkowo po zakończonych zajęciach otrzymywali gorący posiłek.f6.jpg f7.jpg
dsc07110.jpg f22.jpg
f2.jpg f3.jpg
f4.jpg f5.jpgPomimo faktu, iż na dworze nie było śniegu, z pewnością wszyscy Ci, którzy uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w szkole , miło i pożytecznie spędzili swój wolny czas.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 marca 2014 22:21
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Łęgosz
Ilość wyświetleń: 554
11 kwietnia 2014 19:42 (Katarzyna Łęgosz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 marca 2014 13:05 (Katarzyna Łęgosz) - Opublikowanie dokumentu.
07 marca 2014 13:04 (Katarzyna Łęgosz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Realizacja: Superszkolna.pl